Žlutá sametová podnožka MICADONI Lapis

8 368 

Popis produktu

Pořiďte si podnožku, která bude skvěle ladit s ostatními kousky nábytku ze stejné kolekce MICADONI Lapis. Tento neobyčejný kousek je inspirována tradičním stylem chesterfield. Typickými znakem je soustružená podnož, která je vyrobena z lakovaného bukového dřevaSametové čalounění je zhotoveno z kvalitní látky s měkkou texturou, která je potažena speciální ochrannou vrstvou zabraňující absorpci tekutin. Podnožka Lapis se stane výrazným kouskem každého interiéru v glamour nebo industriálního stylu. 

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou podnožku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_POUF_103_F1_LAPIS3 Kategorie: , , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty