Tmavě hnědá dvoumístná rozkládací pohovka Karup Design Step 158 cm

17 388 

Popis produktu

Užijte si každodenní relax na dvojmístné rozkládací pohovce Step. Jednoduchým pohybem se elegantní pohovka promění na praktické lůžko nebo pohodlnou lenošku. Konstrukce z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací je doplněna o dvě volně položené futonové matrace, které v sobě kombinují recyklovaná vlákna a 4cm pěnu. Praktickým detailem této pohovky jsou opěrky, které snadno sklopíte a vytvoříte tak postel například pro nečekaného hosta. Step se skvěle hodí do minimalisticky a skandinávsky laděných domovů. Představuje skvělé řešení především pro menší prostory, kde oceníte další místo na spaní. Vybrat si můžete z široké škály barev – která ozdobí váš interiér?

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, barva matrace odpovídá úvodní produktové fotografii.

 

Katalogové číslo: 150101715 Kategorie: , ,
Výrobce:Karup Design

Související produkty