Šedá trojmístná rozkládací pohovka Karup Design Poetry 204 cm

22 832 

Popis produktu

Usaďte se a užijte si pohodlí na trojmístné rozkládací pohovce Poetry od dánské značky Karup Design. Praktickým detailem této pohovky jsou koženkové loketní opěrky, které při složení drží pohovku pohromadě, ale jakmile je odepnete, stane se z ní pohodlné lůžko. Konstrukce z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací je doplněna kvalitní 14cm vysokou futonovou matrací, která v sobě kombinuje recyklovaná vlákna a 4cm pěnu. Poetry se skvěle hodí do interiérů laděných ve stylu scandi. Představuje skvělé řešení zejména pro menší interiéry, do kterých přinese další místo na spaní. Vybrat si můžete z široké škály barev.

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.

Pozn.: Interiérové fotografie jsou ilustrační, barva matrace odpovídá úvodní produktové fotografii.

 

Katalogové číslo: 520101746 Kategorie: , ,
Výrobce:Karup Design

Související produkty