Micadoni Černá sametová trojmístná rozkládací pohovka MIDACONI Scott 212 cm

31 602 

Popis produktu

Trojmístnou pohovku Scott kdykoliv snadno proměníte v lůžko pro vaši nečekanou návštěvu. Pohovka se pyšní jednoduchým elegantním designem, který je umocněn vyšší štíhlou podnoží. Kvalitní sametové čalounění je odolné vůči vznícení a splňuje cigaretový test. Látka s jemným leskem, je navíc je dostupná v široké škále barev, takže si snadno zvolíte tu, která se do vašeho obývacího pokoje bude nejlépe hodit. Dopřejte vašemu obývacímu pokoji tento stylový kousek a užívejte si v jeho pohodlném náručí rodinné filmové večery i chvilky relaxu s knížkou v ruce!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Pozn.: Součástí balení jsou dva válcové dekorativní polštáře.

Tip.: Doporučujeme čistit pohovku měkkým kartáčem. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř a vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě. Nepoužívejte agresivní čistící prostředky ani vysavač.

 

Katalogové číslo: MIC_3SF_51_F1_SCOTT7 Kategorie: , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty