Královsky modrá sametová jídelní židle MICADONI Levin

7 598 

Popis produktu

Jídelní židle Levin jsou dokonalou kombinací stylu a pohodlí. Čalouněné opěradlo s područkami vám poskytnou oporu pro vaše záda a ruce. Opěradlo elegantně obepíná černý rám, který sám o sobě slouží jako zajímavý estetický akcent. Sametové čalounění s jemným leskem se vyznačuje velmi dobrou odolností proti oděru, což výrazně snižuje riziko jeho poškození. Navíc obsahuje certifikát, který zaručuje určitý stupeň nehořlavosti. Díky tomu se hodí nejen do domácnosti, ale i hotelů a dalších komerčních prostor. Tyto jídelní židle usazené na štíhlé kovové podnoži jsou nejen praktické, ale slouží jako nádherný dekorativní prvek, který upoutá pozornost vašich hostů.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

 

Katalogové číslo: MIC_CH_2_F1_LEVIN4 Kategorie: , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty