Hnědá trojmístná rozkládací pohovka Karup Design Knob 205 cm s hnědou konstrukcí

24 682 

Popis produktu

Pohovka nebo postel? Trojmístná rozkládací pohovka Knob od dánské značky Karup Design umí být obojím! Pod dřevěnými područkami se nachází dva nenápadné úchyty, které lze snadno odšroubovat a vy tak během chvilky získáte pohodlné lůžko pro vás nebo vaše hosty. Konstrukce z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací je doplněna kvalitní 14cm futonovou matraci, která v sobě kombinuje recyklovaná vlákna a 4 cm pěny. Pohovka Knob fantasticky zapadne do skandinávských a japonských stylů interiérů, do kterých vnese jednoduchost, eleganci a ryzí funkčnost. Představuje skvělé řešení zejména pro menší prostory, do kterých přinese další místo na spaní. Vybrat si ji můžete v další barvě konstrukce či v mnoha barvách matrací.

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. V případě používání pohovky jako lůžka doporučujeme používat prostěradlo.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Povrch a barva dřeva se mohou časem měnit.

 

Katalogové číslo: 135106759 Kategorie: , ,
Výrobce:Karup Design

Související produkty