CXL by Christian Lacroix Tmavě šedé sametové křeslo CXL Provence

29 100 

Popis produktu

Křeslo Provence potvrzuje, že klasický a jednoduchý design nikdy neomrzí! Sametové čalounění dodává křeslu elegantní vzhled a vysoká černě lakovaná podnož z bukového dřeva propůjčuje sezení lehkost. Látka s jemným leskem vykazuje vysokou odolnost proti oděru, a nese certifikát Oeko-Tex®. Z látky je vyroben i polštář, který vám zaručí dostatečné pohodlí při odpočinku. Ať už si vyberete křeslo nebo rohovou sedačku, každý kus z kolekce Provence vdechne vašemu domovu harmonii. V nabídce jsou v sametovém nebo strukturálním látkovém provedení, vyberte si ideální do vašeho interiéru!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip.: Doporučujeme čistit křeslo měkkým kartáčem. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř a vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě. Nepoužívejte agresivní čistící prostředky ani vysavač.

 

Katalogové číslo: CXL_ARM_2_F2_PROVENCE9 Kategorie: , , ,

Související produkty