CXL by Christian Lacroix Královsky modrá sametová rohová pohovka CXL Alexis 245 cm, levá

93 436 

Popis produktu

Zpříjemněte si chvíle ve společnosti produktů z řady Alexis. Rohová pohovka je čalouněná měkkou sametovou tkaninou s jemným leskem. Látka není pouze poutavá ale i kvalitní, kdy obsahuje certifikát OEKO-TEX® STANDARD. Elegantní sezení s nenápadně dřevěnou podnoží snadno začleníte do minimalistického, rustikálního nebo glamour stylu. Ať už se rozhodnete pro křeslo, klasickou nebo rohovou pohovku, užijete si pohodlný odpočinek, který vám nabídne.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip.: Doporučujeme čistit pohovku měkkým kartáčem. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř a vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě. Nepoužívejte agresivní čistící prostředky ani vysavač.

 

Katalogové číslo: CXL_LC_2_F2_ALEXIS5 Kategorie: , ,

Související produkty