CXL by Christian Lacroix Béžová sametová trojmístná rozkládací pohovka CXL Juliette 216 cm

102 796 

Popis produktu

Pohodlně se rozvalujete na pohovce, ale co si počít se skleničkou či hrnkem od kávy? Řešením je rozkládací trojmístná pohovka Juliette se stolkem. Odkládací stolek se přizpůsobí vašim potřebám a učiní vaše každodenní rutiny stylovými. Pohovka je zkonstruována z dřevěného rámu s kovový mechanismem, díky němuž je pevná a odolná. Konstrukce je potažena elegantní sametovou tkaninou, která vykazuje vysokou odolnost proti oděru, a navíc splňuje certifikát Oeko-Tex. Pohovka je ideální do rodinného domu ale i malého bytu. A pokud se naskytne příležitost, že vaše návštěva u vás bude chtít nečekaně přespat, s touto pohovkou jim přichystáte plnohodnotné lůžko během několika minut.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip.: Doporučujeme čistit pohovku měkkým kartáčem. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř a vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě. Nepoužívejte agresivní čistící prostředky ani vysavač.

 

Katalogové číslo: CXL_3SF_95_F1_JULIETTE3 Kategorie: , ,

Související produkty