Černá žinylková čtyřmístná pohovka MICADONI Shane 302 cm, pravá

32 813 

Popis produktu

Čtyřmístná pohovka Shane představuje moderní pojetí čalouněného nábytku. Její oblé a měkké siluety vytvářejí útulnou atmosféru, zatímco opěradla sezení zaručují plnohodnotnou relaxaci. Pozvedněte svůj prostor pomocí Legacy, žinylkové potahové látky3D efektem, která je vysoce odolná a snadno čistitelná – skvěle se tak hodí i do komerčních prostor. Jedinečnost této řady spočívá v kombinaci modulů s opěradly i bez nich, díky čemuž lze vytvořit individuální sezení. Využijte širokou nabídku souprav, která zahrnuje jednoduché či rohové pohovky a křesla v řadě barevných provedení.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemný mi krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_R4SOR_168_F1_SHANE7 Kategorie: , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty