Tvorba www stránek, webdesign, e-shop, logotyp, grafika | tlapka-design.cz

e-mail: info@tlapka-design.cz | tel: +420 777 450 300 | icq: 293-333-345

Proč si vybrat právě tlapka-design.cz?

Poskytujeme kompletní služby v oblasti www stránek a grafiky. Ke každému webovému projektu přistupujeme individuálně a vytváříme ho na míru zákazníka. Naše výsledky dodržují veškerá pravidla správné funkčnosti a jsou přesně vyhovující cílové skupině. Od nás dostanete kvalitní práci za příznivé ceny.

Individuální a profesionální přístup

Ke každému našemu projektu přistupujeme jako k jedinečnému, a tudíž mu věnujeme patřičnou péči a snažíme se o co nejlepší možný výsledek. Zároveň od nás můžete očekávat náležitý profesionální přístup k řešení daných problémů a k celkovému vývoji projektů.

Příznivé ceny

Naše služby může využít opravdu každý, protože ceny služeb, které poskytujeme, patří mezi nejlepší v České republice vzhledem k poměru ceny a kvality. Zároveň jsme schopni vyjít vstříc každému, kdo si nemůže dovolit naši komplexní péči.

Nápadité a kvalitní výstupy

U nás si můžete být jisti kvalitou. V naší společnosti pracují zkušení a nápadití zaměstnanci, kteří do všech projektů vkládají své znalosti a dovádí výsledky k dokonalosti.

Snadno použitelný CMS

Do našich webových projektů implementujeme redakční systém, který je přehledný a snadno ovladatelný pro všechny uživatele. Díky němu je správa a úprava webu hračkou. Pomocí tohoto redakčního systému můžete provádět všechny běžné i spoustu méně běžných úprav.

Řídíme se uznávanými pravidly

Každý náš webový projekt dodržuje základní pravidla nejmodernějšího jazyku XHTML 1.0 a CSS 2.0. Také u každého projektu provádíme základní SEO optimalizaci, díky které budou Vaše www stránky stoupat ve vyhledávačích. Samozřejmostí je u nás také dodržování pravidel přístupnosti a přehlednosti.

Komplexní služby

Vytvoříme Vám kompletní webový projekt od jeho návrhu, přes grafické šablony, redakční systém až po samotnou implementaci www stránek na doménu. Zároveň Vám můžeme nabídnout vytvoření komplexní firemní identity a vizuálního stylu. Nemusíte nic složitě zařizovat, stačí se nám ozvat.

Kam dále?

Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás!

Přečtěte si o nás a o službách, které poskytujeme.

Prohlédněte si naše reference.

Kontaktní formulář

Jestliže máte konkrétní záměr, nebo si v něčem nejste jisti, neváhejte a napište nám. Stručně charakterizujte váš požadavek či problém a my se vám obratem ozveme s naší nabídkou nebo řešením.

Vaše jméno:
Email:
Předmět:
Zpráva:
 

© 2007–2012 tlapka-design.cz. Všechna práva vyhrazena.

Levné kontaktní čočky | Komunální technika | Kontaktné šošovky | Oční centrum | Psychoterapeutická poradna